Apto Com Vista Do Mar, Pxmo A Roda Gigante
Tijdens hun verblijf in Apto Com Vista Do Mar, Pxmo A Roda Gigante Balneário Camboriú appartement van 160 m², kunnen gasten de Igreja de Santa Inês bezoeken, gelegen op op circa 25 minuten lopen verderop.
Het Unipraias-park ligt op 2 km afstand van het appartement en ook Praia do Buraco is gemakkelijk te bereiken. Het Parque Unipraias Camboriu is binnen 10 minuten met de auto van dit appartement gelegen.
De meeste kamers hebben een uitzicht over de stad. Om u comfort te verhogen vindt u een bubbelbad, een apart toilet en een douche in de accommodatie.
Gasten van Apto Com Vista Do Mar, Pxmo A Roda Gigante appartement hebben toegang tot een ingerichte keuken.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apto Com Vista Do Mar, Pxmo A Roda Gigante appartement?
Gasten van Apto Com Vista Do Mar, Pxmo A Roda Gigante appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Igreja de Santa Inês, op circa 25 minuten lopen verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Parque Unipraias Camboriu (4 km) en het Unipraias-park (2 km). - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apto Com Vista Do Mar, Pxmo A Roda Gigante appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apto Com Vista Do Mar, Pxmo A Roda Gigante appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Apto Com Vista Do Mar, Pxmo A Roda Gigante appartement?
Apto Com Vista Do Mar, Pxmo A Roda Gigante appartement bestaat uit 160 vierkante meters.